Skip to main content

Čo ponúkam

„Ako prezident sa vždy ozvem, keď sa budú diať veci, ktoré sa diať nemajú. Slušne, ale rázne.”

Ivan Korčok
kandidát na prezidenta
Slovenskej republiky

Slovensku ponúkam 30 rokov skúseností, ktoré som získal v službe vlasti. Chcem byť aktívny a nadstranícky prezident, ktorý prinesie našej krajine rovnováhu.

Posledné dni a týždne ukazujú, že prezidentské voľby, ktoré nás čakajú, budú veľmi dôležité pre našu krajinu. A to aj pre vládu, ktorá si myslí, že môže všetko. Hrozí, že táto mocenská garnitúra získa v prezidentských voľbách monopol na štát. Úrad hlavy štátu však nemôže byť len hlasom vlády a jednej strany.

V marci a apríli spoločne zabojujeme aj o to, či v prezidentskom úrade bude sedieť asistent predsedu vlády alebo ho povedie človek, ktorý dokáže spolupracovať, a zároveň prejaviť jasný postoj voči veciam, ktoré nie sú v poriadku.

Chcem byť prezident, ktorý si vždy zastane Slovensko a ktorý bude hovoriť pravdu. Prezident, ktorý povzbudí, ale nebude si zakrývať oči pred problémami, ktorým čelíme. Ako prezident sa vždy ozvem, keď sa budú diať veci, ktoré sa diať nemajú.

Slušne, ale rázne.

Podporte ma

Do kampane idem ako občiansky kandidát. Preto budem vďačný za každú pomoc od vás, občanov a občianok, o ktorých priazeň a hlasy sa chcem uchádzať. Pred zaslaním daru na transparentný úcet vyplňte, prosím, údaje o darcovi.

Ďakujem za vašu podporu.

Darovať

Prihláste sa na odber noviniek